Годинники настінного DIY 3D EXPQZ годинника

New

Виберіть колір самостійно! Прийшов час набагато більш затишним realít новим годинником. 3D великий настінний годинник є чудовою прикрасою Вашого інтер'єру. Ви ніколи не будете пізно.

More details

При покупці цього товару Ви можете отримати до 4 окуляри лояльності. Ваша корзина буде 4 точок які можуть бути перетворені в купон 24,00 ₴.


 5 people bought this

986,54 ₴

-50%

1 973,07 ₴

При покупці цього товару Ви можете отримати до 4 окуляри лояльності. Ваша корзина буде 4 точок які можуть бути перетворені в купон 24,00 ₴.


 5 people bought this

More info

Найширший діапазон годин в різних кольорах для ідеальної стіні. Елегантні клейкі годин. Настінний годинник на стіні оснащені високоякісними машинами для перезаряджається батареї АА 1,5 V, яка характеризується низьким рівнем шуму. руху контейнерів і стрілки годинника виконані з міцної сталі, які просто кріпиться до стіни. Установка дуже проста і стане хобі кожна домогосподарка. Інші компоненти у вигляді чисел, достатніх для прилипають до стінки, так як вони розташовані на внутрішній поверхні адгезивом, липкою стрічкою. Сучасні моделі годинник можуть прикрасити кухню в вашому будинку або офісі, але і в інших областях, спочатку комплементов свій унікальний будинок.

Розміри етикетки: 800 х 800 мм і збільшення до 1300 х 1300 мм. Розміри руху: 100 х 100 мм Довжина-мудрими: 30-40 см.

Уже дійшли до нас нові красиві годинник в різних кольорах. Завдяки простоті застосування, унікальний дизайн і гладкою видалення стіни дуже популярні. Ніколи не пізно знову. Годинники настінні збагатить ваше простір.

 
Технічна інформація:
* 3D годинник, настінні годинники
* Матеріал: акрил, Pena
* Колір: Безбарвний, Колір
* Годинники Рух: Кварц
* Задані батареї: Напруга 1x AA 1,5-вольтової батареї
* Кількість батарей: 1 х, батареї не включені
* Батареї в комплекті: Ні
* Розміри наклейки максимальне значення 1300 х 1300 мм
* Товщина: від 0,6 до 8 мм
* Оздоблення: Дзеркало, акрил, фольга, фарби
* Колір зображення може спотворювати реальність настінний годинник тінь
* Для користувача. Обробка займає до 10 днів.

 
Вибір кольору за зразками RAL. Виробництво займає 7 календарних днів від замовлення. Для того, щоб надрукувати записку. Детальний опис того, що ви хочете змінити. Виробництво на замовлення шт. Шаблон: Будь ласка, поміняйте колірну модель колір RAL1007 номера і руху і руки вліво в початковий стан, або

Motip діаграма кольору RAL.

Інструкція по застосуванню / instrukcion настінного годинника

Інструкція по застосуванню / instrukcion настінного годинника

instrukcion wall clock

Save

Save

30 other products in the same category: