УМОВИ ПРОДАЖУ
1. Методи доставки
Товар може бути доставлений наступним чином:
- кур'єрська доставка,
- доставка від Slovak Post.
2. Ціна і оплата.
При замовленні продукту та його доставці. доставка + упаковка разом
Slovak Post - вага пакета до 1 кг 4,90 EUR
Slovak Post - вага упаковки від 1,01 кг до 7,00 EUR
Служба кур'єрської служби GLS 6,90 EUR


Ціна доставки дійсна на території Словацької Республіки. При відправці товарів за кордоном, транспортні витрати аналізуються в індивідуальному порядку на основі цін на доставку за межами Словацької Республіки.
Покупець зобов'язаний сплатити покупну ціну продукту у відповідності з контрактом на момент укладення договору купівлі-продажу, в тому числі вартості доставки товарів ( «Ціна покупки») по zák.č.18 / 1996 Z.z. з поправками:
- готівкою, прямо до кур'єра, кур'єром,
- безготівковий переказ на рахунок продавця;
- Paypal,
- кредитна картка.
3. Якщо покупець платить ціну покупки за безготівковим розрахунком дати платежу є дата, коли повна ціна покупки зараховується на рахунки IBAN продавця: SK90 8330 0000 0026 0072 7165 VS: номер замовлення.

4. Покупець повинен сплатити продавцеві обумовлену покупну ціну продукту в період відповідно до договору купівлі-продажу, але не пізніше, ніж на отриманні продукту.
5. Якщо покупець платить покупну ціну продукту у відповідності з контрактом, покупець має право відмовитися від договору і вимагати повернення вартості покупки тільки відповідно до чинного законодавства Словацької Республіки.
6. Якщо покупець не заплатити продавцю всю покупну ціну в поглинанні продукту, Сторони погоджуються з тим, що продавець має право відмовитися від договору і вимагати відшкодування витрат, понесених за замовлення і доставку видатний продукт.
7. Ціни на продукти, відображені на веб-сайті продавця, діють під час замовлення товару.
8. Ціна покупки буде вважатися оплачено кредитуванням повної вартості покупки на рахунок продавця в разі переведення оплати на рахунок продавця або оплату готівкові кур'єра.
9. Продавець залишає за собою право придбати товар до повної закупівельної ціни.
10. Документ про придбання, виданий на підставі договору купівлі-продажу між продавцем та покупцем, також є податковим документом.
11. Купівля покупця продукту в основному можлива лише після того, як вона була сплачена повністю, якщо не було погоджено інше.
12. Ціна продукту - це ціна перевезення вантажу, як зазначено у пункті 7.2 вище.
13. Виріб продається покупцеві і виставлені моделі, каталоги, листи типу, колір постачальника карт, розміщених на веб-сайті електронної комерції постачальника.
14. Якщо продавець і споживач домовляться про інше, продавець зобов'язаний виконати замовлення споживача протягом 30 днів з моменту його отримання.
15. Покупець повинен мати продукт означає, що зазначений в прийнятті замовлення покупцеві продавцем.
16. Інформація про функції продукту, кількості, розмірів та інших даних, що містяться в каталогах, брошурах та інших постачальників зв'язку розміщені на веб-сайті електронної комерції постачальника є обов'язковим даних.
17. Місце поставки товару дається місце в прийнятті замовлення продавцем, якщо сторони не домовилися про інше в договорі.
18. Продавець повинен доставити товар покупцеві за адресою, зазначеною у договорах купівлі покупцеві. Продукт вважається доставленим під час доставки товару за адресою, вказаною в обов'язковому прийнятті замовлення.
19. Якщо продавець транспортує товар покупцеві в місці, зазначеному в договорі з покупцем, покупець бере на товар особисто або переконатися, що товар переймає особи, що дозволяє подія його відсутність з моменту отримання товарів, зазначених у договорі купівлі-продажу і підписали протокол про постачання і передачі товари. Третя особа, уповноважена на отримання товарів, зазначених у договорі купівлі-продажу продавець зобов'язаний надати оригінал або копію договору купівлі-продажу і доказ оплати товарів і писати повну валентність. Якщо необхідно повторити поставку товарів через відсутність покупця в місці, зазначеному в договорі, всі витрати, понесені таким чином, несе покупець, особливо неодноразове доставку товару до місця призначення в договорі. Товар вважається доставленим під час доставки товару за адресою, зазначеною у обов'язковому прийнятті замовлення і одержаної на момент фізичного одержання товару покупцем, його уповноваженого представника або відмову у перевезенні товару у звіті про доставку та доставку.
20. Витрати, пов'язані з vynáškou не включені в ціну придбання товарів і продажу цих послуг не зобов'язаний надавати покупцю.
21. Якщо покупець оглянув товар після доставки і виявили, що виріб має дефект, повідомити про це Продавця і буде застосовуватися до продавця претензії продукту, відповідно. зняття з договору з продавцем.

22. Якщо продавець не дотримується контракту, оскільки замовлений продукт не може доставити або обслуговувати, він зобов'язаний негайно інформувати споживача та повернути ціну, сплачену за продукт або аванс, протягом 14 днів, якщо продавець і споживач не погоджуються замінити показники. Якщо продавець і споживач не погоджуються на замінну продуктивність, продавець зобов'язаний замінити будь-які перевірені витрати, понесені споживачем для замовлення товару або послуги. У випадку замісної продуктивності продавець зобов'язаний доставити продукт споживачеві або надавати послуги такої ж якості та ціни.