Дерев'яні зображення на стіні фанери PIXABAY

New

Дерев'яні прикраси та фанерні вироби на будь-який випадок. Кажуть, скільки людей вони так смакують. Ми всі приходимо до нашого місця.

More details

При покупці цього товару Ви можете отримати до 8 окуляри лояльності. Ваша корзина буде 8 точок які можуть бути перетворені в купон 48,00 ₴.


 9 people bought this

755,37 ₴

При покупці цього товару Ви можете отримати до 8 окуляри лояльності. Ваша корзина буде 8 точок які можуть бути перетворені в купон 48,00 ₴.


 9 people bought this

More info

Незрівнювана частина затишного будинку - красиво оформлений інтер'єр. Творчі декорації дарують радість як дітям, так і дорослим. З великою приємністю ми збагачуємо ваш будинок оригінальними прикрасами та дерев'яними аксесуарами з нашої пропозиції.

Дерев'яні картини на даний момент є дуже модними, сучасними і бажаними дизайнерськими аксесуарами для дому, які прикрашають будь-який номер у вашій квартирі.
Ці дерев'яні картини ідеальні як сучасний і оригінальний подарунок до дня народження.


Завдяки своїй малій вазі, виріб може бути настінний з двосторонньою скотчем. У випадку більшого варіанту ми рекомендуємо використовувати затиски в стіні або закріпити виріб на стіні за допомогою кріпильного клею.


Технічна інформація та застосування:

* Матеріал: фанера,
  
* Колір: Деревина натуральна деревина Topol, Moritz коричневий колір, Moritz зелений колір, Moritz синій колір,
                 червоний колір, колір оранжевого кольору, золотий колір дерева, сріблястий колір дерева, всі конструкції без лаку лише лаком.

            
* Товщина: 4 мм

,
Декорації виготовляються з деревини-тополя

.

Uložiť

Колірний дизайн:


30 other products in the same category: