Стильний браслет - LABLE

New

Фірмові браслети X-MOMO

Кожен браслет має значення, що підкреслює його унікальність і зроблений щороку. Ювелірні вироби та підвіски від відомих постачальників по всьому світу, що спеціалізуються на біжутерії - браслети та їх компоненти. Перевірте склад, доставте протягом двох робочих днів. Для окремих людей ви зможете відвідати. Ми з нетерпінням чекаємо нашої співпраці.

More details

Жодна нагорода не вказує на цей продукт.


239,09 ₴

-50%

478,17 ₴

Жодна нагорода не вказує на цей продукт.


More info

Браслети створені спеціально для вас. Фантазії не встановлені. За допомогою спеціального браслету ти теж. Наша мета - винайти та принести оригінальні твори, які будуть вашими улюбленими надбаннями. Бусинки розташовані на міцній гумці, тому браслети підходять для повсякденного зносу. Браслет за вашими побажаннями, будь ласка, будь-які зміни та вимоги з вашої сторони.

Мінерал, що використовується в браслеті: біла гавка, золотий гематит


Компоненти: скляна шапочка та інші компоненти

Діаметр кульки: Ø 8 мм

Довжина: індивідуальність, яка буде написана під час замовлення в примітці, окружність вашої руки НЕ жорстка.

Догляд: Для тривалого збереження вихідного стану браслета рекомендується не піддавати його впливу надмірного потовиділення, а також уникати використання води або інших рідин. Камені можуть також схильні падати з висоти.

Ми виготовляємо браслети на замовлення відповідно до ваших побажань. Ми просимо вас бути терплячими, якщо ми затримаємо виробництво. 

30 other products in the same category: